Каталог продукції виробника Alu-Market
- Розпродаж!Детальніше
Плінтус
Плінтус прихованого монтажу 60 мм, без покриття
Алюмінієвий профіль ПСМ-60.
- Продаж в метрах погонних;
- Гарантія 12 місяців;
- Швидка доставка по всій Україні.
- Розпродаж!Детальніше
Плінтус
МДФ вставка для плінтуса
МДФ вставка під плінтус.
- Продаж в метрах погонних;
- Ширина 55, 60 мм та розміри під замовлення;
- Гарантія 12 місяців;
- Підходить для моделей ПСМ-55 та ПСМ-60;
- Швидка доставка по всій Україні.
У нових рішеннях дизайну інтер’єру накладному плінтусу часом просто немає місця. Однак, крім суто естетичних функцій, сучасні моделі відіграють важливу роль у впорядкуванні комунікацій. З цим чудово справляється плінтус прихованого монтажу. В інтер’єрі такий тип плінтусів може бути зовсім непомітним, але при цьому вирішує ті ж технічні завдання, що і традиційний аналог.
Навіщо потрібен прихований плінтус
Всупереч поширеній думці, естетична роль для інтер’єру не єдина і, можливо, навіть не основна. Отже, плінтус з прихованим монтажем:
- Захищає краї настінного та підлогового покриття від скупчення бруду та дрібного сміття;
- Маскує компенсаційний проміжок, передбачений технологією облаштування підлог;
- Захищає нижній край стіни від ушкоджень;
- Приховує проводку та трубопровідні комунікації невеликого діаметра.
Прихований плінтус – особливості конструкції
Базова комплектація складається з металевої вставки та декоративної з МДФ. Перерізи плінтусу є з різними модифікаціями Г-подібної форми. Великий вибір форм обумовлений необхідністю встановлення у поєднанні з різними настінними покриттями. Наприклад, моделі, призначені для встановлення під гіпсокартон, штукатурку мають невеликий борт.
Після монтажу прихованого плінтусу за периметром приміщення залишається поглиблення. Його використовують як елемент декору або з технічними цілями. У ньому розташований або канал для облаштування підсвітки, або кабель-канали для комунікацій. Зараз плінтус прихованого монтажу купити в Україні можна для будь-яких технічних та дизайнерських завдань.
Після закінчення всіх оздоблювальних та монтажних робіт поглиблення закривають декоративною вставкою, якщо це передбачено проектом ремонту. Вставки виготовляються з тих же матеріалів, що й класичні накладні плінтуси. Вибір матеріалу залежить від стилістики інтер’єру, прохідності та мікроклімату приміщення. Наприклад, для ванни чи в кухню краще вибирати вставки з металу чи МДФ.
Крім того у модифікаціях деяких моделей передбачені сполучні елементи, такі як зовнішні та внутрішні кути, заглушки та стики. Моделі без сполучної фурнітури підганяють запилюванням під потрібним кутом.
Купити прихований плінтус – варіанти доступні в Україні
Алюміній – метал невибагливий та досить стійкий до зовнішніх впливів. Товща деталь надійно захищена природним оксидним шаром. Оксид алюмінію практично нерозчинний, а значить і невразливий у звичайних умовах. Тому плінтус прихованого монтажу випускається у кількох модифікаціях:
- Без покриття. Такі моделі оптимально підходять для обробки, де передбачається використання вставок. Профіль буде повністю прихований і тьмяний метал не вплине на загальне враження.
- Анодований. Анодовані моделі призначені для облаштування «парячих» стін з підсвічуванням.
- Фарбований. Пофарбований у кольори з каталогу RAL. Заводське покриття може бути матовим, напівматовим, глянсовим чи фактурним.
Вибір вставок МДФ значно ширший через більшу різноманітність матеріалів. Всю різноманітність декоративних елементів можна розділити на дві групи:
- Повністю готові.
- Під оздоблення.
Найбюджетніший варіант на сьогодні доступний в Україна – плінтус прихованого монтажу під фарбування, який повністю зливається з поверхнею стіни.
Як проводиться монтаж прихованого плінтуса
Від класичного накладного, плінтус прихованого монтажу відрізняється не тільки своєю конструкцією. Накладні моделі з кабель-каналами так само складаються з базової частини та вставки. Відмінності розпочинаються на етапі монтажу. Якщо накладний плінтус на підлогу ставлять на фінішній прямій ремонту, то приховані моделі – в процесі ремонту приміщення. Етап монтажу настає під час чорнового оздоблення стін, але після того як поклали підлогового покриття.
Під монтаж плінтуса зазвичай залишають приямок достатньої глибини, щоб бортик профілю розташовувався нарівні з фінішним оздобленням.
Монтаж виконується у два етапи:
- Установка плінтусу за периметром;
- Монтаж вставок.
Основу кріплять шурупами безпосередньо на стіну, фіксуючи над бортиком і під бортиком, приблизно на половині висоти. Якщо стіни планується обшивати двома аркушами гіпсокартону плінтус фіксують між ними. Після замикання периметра виконується фінішне оздоблення стіни і бортик служить опорою для гіпсокартону, або використовується як маяк при оштукатурюванні. Вставки монтують в останню чергу, закріплюючи їх у поглибленні на кліпси або клей.
Стандартна висота прихованого плінтусу – 55, 60 та 80 мм. Буває, що дизайн проектом передбачається дуже тонкий або навпаки, дуже широкий плінтус. У першому випадку плінтус підрізають по всій довжині, у другому, кріплять вище, так, щоб нижній край не торкався підлоги. Вставки замовляють в індивідуальному порядку під розмір поглиблення.
З огляду на специфіку установки прихованих моделей, впоратися з цим самостійно, не маючи досвіду, вкрай складно. Монтаж краще спочатку довіряти фахівцям з відповідним досвідом роботи.
Плінтус прихованого монтажу – плюси та мінуси
До умовних недоліків виробу можна віднести високу вимогливість до точності геометрії стику, високу вартість та складний монтаж. Однак плюсів у прихованого плінтуса значно більше. Повторимося:
- Плінтус не вимогливий до догляду і не схильний до корозії.
- Він не деформується через перепади вологості та температури;
- Універсальний у використанні як технічно так і естетично, підходить під двері будь-якої конструкції, включаючи моделі без наличників;
- За рахунок гнучкості підходить для обробки криволінійних ділянок периметра.
Загалом аргументи на користь того, щоб купити плінтус прихованого монтажу у кожного свої. Безперечно одне: його сучасні та широкі можливості, які допоможуть створити сучасний інтер’єр в приміщенні.