Купити алюмінієвий плінтус від виробника
Каталог товарів
- Розпродаж!Детальніше
Плінтус алюмінієвий
Алюмінієвий плінтус 60 мм анодований
- Гарантія 12 місяців;
- Продаж в опт та роздріб;
- Класичний дизайн;
- Для дизайнерських рішень;
- Висока надійність;
- Довжина 3000 мм.
- Розпродаж!Детальніше
Плінтус алюмінієвий
Алюмінієвий плінтус 60 мм в RAL-фарбуванні
- Гарантія 12 місяців;
- Продаж в опт та роздріб;
- Класичний дизайн;
- Для дизайнерських рішень;
- Висока надійність;
- Довжина 3000 мм.
Лаконічний алюмінієвий плінтус в інтер’єрі нічим не гірший за моделі з дерева, пластику або МДФ, а за деякими показниками залишають ці матеріали далеко позаду.
Чи обов’язково ставити плінтус
Статус цієї деталі сьогодні виглядає досить спірним, має шанувальників і противників. Основна роль плінтуса – приховувати стики настінного та підлогового покриття. Це бажано виходячи з міркувань естетики, тому що краї практично ніколи не бувають ідеально рівними. Ще більш вагомий аргумент на користь плінтуса – технічний. Він маскує компенсаційні зазори між стінами та підлогою, захищає їх від скупчень дрібного сміття та пилу. Тим самим другорядна деталь оздоровлює атмосферу в приміщенні та продовжує термін служби декоративних покриттів. Крім цього, під плінтусом можна маскувати проводку.
Алюмінієвий плинтус – технологічні властивості
Накладні металеві плінтуси – цільні профільні елементи різного перерізу. Найпростіший і найлаконічніший варіант виконання – L-подібний профіль. Крім нього випускаються Г-подібні, напівкруглі, прямокутні та трапецієподібні профілі з гладкою та рел’єфною поверхнею. Є й складніші варіанти перерізу, зокрема плінтус алюмінієвий під гіпсокартон, на який спирається ГКЛ, створюючи ефект нависання стіни над підлогою. У верхню частину профілю можна встановити підсвічувальні елементи, а в нижній передбачено невеликий простір, куди поміщається кабель.
Крім основного профілю, в комплектацію багатьох моделей входять стикові елементи, заглушки, зовнішні та внутрішні кути. Такий варіант комплектації гранично спрощує монтаж плінтуса та забезпечує естетичний вигляд.
Крім підлогових моделей є спеціальні кухонні плінтуси, призначені для захисту стику робочого столу зі стіною.
Які моделі можна купити в Україні
Алюміній досить стійкий до впливів зовнішніх факторів, але не блищить зовнішнім виглядом ні в прямому, ні в переносному значенні слова. Тому крім моделей під фарбування виробники пропонують вироби із заводськими декоративними покриттями та анодовані плінтуси.
Використовуючи технологію анодування отримують матеріал, що імітує благородніші метали, зокрема сплави міді, срібло або золото. Анодування не тільки покращує зовнішній вигляд виробу, підвищує його стійкість до деяких несприятливих впливів.
Основні недоліки та переваги алюмінієвого плінтуса
Насамперед метал – це надійно та довговічно. Список можна продовжити:
- Несприйнятливий до коливань температури та вологості, засобів побутової хімії (крім грубих абразивних), не горить і підтримує горіння. Підходить для приміщень із будь-яким мікрокліматом, включаючи ванну.
- Стійкий до механічних пошкоджень, за рахунок чого може використовуватись у приміщеннях з різною прохідністю, включаючи дуже високу.
- Захищає кути та нижній край стін від можливих пошкоджень та забруднень.
- Запобігає накопиченню забруднень у компенсаційних та інших зазорах на стику горизонтальних поверхонь зі стіною.
- Невимогливий до догляду.
- Плоскі моделі не дуже вибагливі до підготовки стін. Вони придатні навіть для обробки криволінійних ділянок периметра.
- Просто вмонтовується.
Мабуть, найсерйозніший недолік, що характеризує алюмінієвий плінтус – ціна, досить висока в порівнянні з аналогами з інших матеріалів.
Установка алюмінієвого плінтуса
Якщо у вас не бракує відповідного досвіду, краще доручити ремонт професіоналам. Але не боги горщики обпалюють і якщо ви вирішили зробити все самостійно, вам знадобиться:
- Ударний дрель із свердлами;
- Шуруповерт або викрутки;
- Ножівка по металу;
- Рівень;
- Дюбелі та саморізи;
- Клей для металів.
Вибір інструментів залежить від вибраного способу встановлення. Однак без ножівки не обійтися – алюмінієвий плінтус в Україні поставляється відрізками завдовжки 3 м і в процесі установки буде потрібно підгонка.
Існує кілька способів кріплення алюмінієвого плінтуса. І найпростіший з них – установка на кліпсах. Головне завдання – прикріпити по всьому периметру кліпси з відривом 40-50 см друг від друга, суворо одному рівні. При необхідності відстань між сусідніми кліпсами можна зменшувати до 30 або навіть 25 см. Після встановлення всіх кліпс в них просто засувають профіль, стежачи за якістю його прилягання до стіни. Цей спосіб забезпечує надійне кріплення та простий демонтаж плінтуса у разі ремонту.
Монтаж на клей на перший погляд набагато простіший. Клейовий склад для металу наносять невеликими смугами на тильну сторону профільного елемента, щільно притискають до стіни і утримують деякий час для надійного зчеплення. Однак тут особливо важлива підготовка стіни, тому що для фіксації плінтуса на нерівностях потрібно більше зусиль без гарантій якості кріплення. Все те саме залишається і в силі, якщо ви хочете купити алюмінієвий плінтус для підлоги з попередньо нанесеним клейовим шаром.Окрім згаданих складнощів, клейові склади непридатні для кріплення плінтуса до пористих поверхонь.
Монтаж на підкладці з кабель-каналом починають із кріплення підкладки. Її фіксують на стіні на дюбель-цвяхи. Чим менший крок між точками кріплення, тим надійніша конструкція, але доходити до фанатизму і розташовувати дюбеля через кожні 10-15 см все ж таки не слід. У закріплений канал укладають попередньо скріплені між собою дроти та закріплюють передню планку. Аналогічно діють при установці комбінованих моделей плінтуса.
Як вибирати плінтус
Оскільки плінтус має декоративне призначення, при виборі потрібно враховувати його колір, фактуру покриття і висоту. Найпоширеніший варіант – плінтус у тон підлоги. Якщо в лінійці готових виробів не знайдеться моделі, яка відповідає кольору та конфігурації, її можна замовити. Інтер’єри з плінтусами в тон стінок виглядають більш гармонійно. Рідше плінтус вибирається в тон дверей або збігається з основним колірним акцентом приміщення. Це досить сміливі рішення та їх переважно реалізують у дизайнерських ремонтах.