097-577-63-33   050-144-94-00

Не обов’язково жити у старовинному замку, щоб мати у своєму домі приховані двері. Ця технологія цілком реально використовується в сучасних інтер’єрах. Двері-невидимки можна встановити у спальні, вітальні, кухні, заховати за ними ванну кімнату, туалет, гардеробну.

Маскування дверей прибирає з очей візуальний безлад, додає приміщенню більше простору, робить його стильнішим. В чому ж особливість технології дверей прихованого монтажу? І чому вона набуває все більшої популярності серед дизайнерів? Про це розкажемо далі у статті.

Двері прихованого монтажу – детальніше про конструкцію

Приховані двері — це особливий тип дверних конструкцій, які встановлюються на рівні зі стіною без наличника таким чином, щоб вони не були помітними в загальному інтер’єрі.

Зазвичай дверне полотно монтується готовим до оздоблення та фарбування під колір і текстуру стін. Єдине, що вказує на наявність дверей у стіні, — це дверна ручка та невелика щілина між полотном і стіною.

Дизайнери полюбляють використовувати у своїх творчих проєктах даний тип дверей, оскільки вони мають певні переваги:

  • зливаються зі стіною, і роблять інтер’єр сучасним і стильним;
  • приховують деякі недоліки приміщення;
  • монтуються без лиштви й підходять для встановлення у будь-яких, навіть незручних і вузьких місцях;
  • мають чимало варіантів оздоблення: їх можна фарбувати, обклеїти шпалерами під колір і дизайн стіни;
  • мають тривалий термін експлуатації, завдяки алюмінієвому профілю:
  • не пропускають сторонні зовнішні звуки й чудово утримують тепло в приміщенні.

Особливість конструкції дверей прихованого монтажу

Спеціальний магнітний механізм, який використовується під приховані двері, оснащений таємним закриваючим елементом. Він також не помітний для ока, оскільки не виглядає з торця. Але реагує на магніт, встановлений на алюмінієвому коробі.

Петлі дверей прихованого монтажу врізаються у торець таким чином, щоб їх взагалі не було видно, коли двері зачинені. Вони рухаються паралельно стіні й заходять у спеціальну нішу. Полотно зливається зі стіною в одну цілу площину і в такий спосіб двері стають непомітними.

Дизайн виглядає ідеально, якщо в інтер’єрі встановлено прихований плінтус. Ніякі лиштви також не ставлять, що дає змогу візуально розширити простір приміщення.

Які підлогові покриття використовуються у кімнаті з прихованими дверима

Немає різниці, яке саме покриття використовувати для підлоги, якщо ви хочете встановити приховані двері. Можна покласти паркетну дошку, керамічну плитку, ламінат. Це залежить цілком від ваших особистих вподобань та бажань. Головне — щоб поверхня підлоги була ідеально рівною, а полотно не терлося об плінтус. Для цього варто встановити у приміщенні прихований плінтус.

Залиште між дверним полотном і підлогою простір, щоб двері легко відчинялися й зачинялися. Спочатку робіть точні підрахунки, а вже потім вирішуйте, коли саме стелити покриття, а коли встановлювати двері. Намагайтеся розрахувати усе одразу, щоб не довелося переробляти.

Коли встановлюють приховані двері

Особливість дверей прихованого монтажу в тому, що їх встановлюють на ранніх етапах ремонту, ще до завершення оздоблювальних робіт. Спочатку потрібно підготувати стіни, потім отвір для прихованих дверей, а вже наостанок встановлювати й самі двері. Цей процес краще розділити на кілька етапів:

  • встановлення збірної конструкції, підгін під отвір;
  • зняття короба з петель;
  • проведення оздоблювальних робіт;
  • прикріплення й регулювання фурнітури, вирівнювання полотна.

Варто наголосити, що монтажні роботи можуть обійтися в чималу суму, якщо від початку виконати неправильні розрахунки розмірів й не мати чіткого уявлення про те, в яку сторону відчинятимуться двері. Тому якщо ви вирішили встановити двері-невидимки, радимо звернутися до фахівців.

Рекомендовані товари для прихованих дверей

Категорії: Статті

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *