097-577-63-33   050-144-94-00

Ванна кімната — особливе місце у домі, де ми не лише приймаємо щоденні гігієнічні процедури, а й можемо добре розслабитися в кінці робочого дня. Тому інтер’єр цього приміщення має бути зручним, практичним та візуально привабливим.

Не останню роль у цьому питанні виконують такі деталі, як плінтус. Звичайно, можна встановити звичайний накладний плінтус з пластику чи кераміки, який виглядатиме досить естетично. Та чи виконує така рейка функцію практичності, якщо в неї постійно накопичується пил та сміття? У такому випадку радимо обрати прихований плінтус для оформлення ванної, який забезпечує зручність та практичність під час експлуатації.

В яких випадках краще встановити у ванній прихований плінтус замість звичайного

Прихований плінтус, як і звичайний, насамперед виконує естетичну функцію — приховує недоліки на стику стіни та підлоги й створює більш довершений вигляд усього інтер’єру. Проте прихований плінтус для ванної кімнати підходить і тому, що він дозволяє краще підтримувати чистоту й полегшує прибирання. Прихована рейка не має випуклих куточків та щілин, в яких збирається сміття, утворюється цвіль та грибок. В загальному вигляді ви маєте красиво оформлений перехід від стіни до підлоги, який дуже легко мити. Цю місію цілком можна довірити роботу-пилососу, щоб не витрачати час на ручне чищення випуклої планки.

До того ж даний плінтус виготовляється з алюмінієвого профілю. А це найкращий матеріал для ванної. Алюміній не піддається корозії в умовах підвищеної вологості й добре витримує будь-які удари. Крім того, якщо в рейку профіля прихованого монтажу помістити світлодіодну стрічку, то можна у ванній створити ефект левітуючої стіни.

Переваги використання плінтусу в ванній кімнаті

Встановлення прихованого плінтуса в ванній кімнаті має кілька переваг:

  • естетичне маскування технологічних стиків підлогового та настінного покриття;
  • великий вибір кольорових рішень для оформлення цікавих і сміливих дизайнерських задумів;
  • можливість оформити додаткову підсвітку в різних варіантах;
  • можливість вибрати для кімнати будь-які меблі та поставити їх впритул до стіни;
  • стійкість до підвищеної вологості;
  • уникнення постійного накопичення у щілинах та виступах цвілі, грибка та іншого сміття;
  • підвищення експлуатаційної зручності та полегшення прибирання;
  • можливість приховати у кабель-каналах необхідних комунікацій.

Особливості матеріалу для плінтусу ванної кімнати

Базовий профіль плінтуса виготовляється з алюмінію. Це майже ідеальний матеріал для приміщень з підвищеною вологістю. Металева основа досить міцна й витримує будь-які навантаження. Алюміній не піддається корозії в умовах підвищеної вологості та не деформується під дією різких перепадів температур. А також не піддається дії хімічних засобів. Крім того, можна не хвилюватися щодо того, що алюмінієві профілі зазвичай продаються у своєму традиційному металевому забарвленні. Адже новітні технології у дизайні та будівництві дозволяють фарбувати алюмінієві вироби в будь-який колір.

Таким чином, алюмінієвий профіль ідеально підходить для тих, хто шукає практичність, довговічність та стильне виконання для інтер’єру ванної кімнати.

Особливості монтажу плінтуса у ванній кімнаті

Встановлення плінтуса прихованого монтажу відбувається у два етапи:

  1. Підготовчий етап — кріплення базового профіля до стіни. Це можна зробити або саморізами, або за допомогою спеціального клею. Рейка прикріплюється таким чином, щоб підлогове покриття обов’язково заходило під плінтус на 3–5 мм.
  2. Фінальний етап — встановлення декоративних планок. Відбувається вже після виконання фінішних робіт у приміщенні.

Особливої точності потребує саме перший етап, бо від цього залежить подальший зовнішній вигляд приміщення в цілому. Тож цю роботу краще доручити майстрам, які мають відповідні навички й досвід. Тоді результат, який ви отримаєте, вам точно сподобається й даруватиме радість у найближчі десять і більше років.

Рекомендовані товари

Категорії: Статті

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *