097-577-63-33   050-144-94-00

Вдало підібраний підлоговий плінтус дуже важливий для інтер’єру. Крім суто декоративної функції — створювати довершеність усього дизайну приміщення, плінтус вдало приховує комунікації, закриває нерівні краї оздоблення та захищає щілини між стіною та підлогою від пилу й бруду. Однак, це можливе лише в тому випадку, якщо вдало підібрати виріб і за будівельними, і за дизайнерськими параметрами.

Виробники будматеріалів пропонують чимало різновидів плінтусів, найбільш популярними серед яких є дерев’яні та пластикові вироби. Проте останнім часом значно збільшується попит на прихований плінтус з МДФ вставкою. У чому ж перевага прихованого плінтуса над дерев’яним і пластиковим, розкажемо далі.

Особливості даного плінтусу

Це спеціальний вид плінтуса, який монтується на одному рівні зі стіною, і не має виступу, як традиційні планки. Конструкція містить всього дві складові: металевий профіль (кріпиться на стіну) і декоративної планки (яка можу бути виготовлена з будь-якого матеріалу). Таку галтель (профільована дерев’яна планка) можна встановити в будь-якому приміщенні й до будь-якого підлогового покриття. Дизайнери часто використовують цей тип виробу для створення ефекту ширяючої стіни (такої, що ніби тримається в повітрі).

Особливості дерев’яного плінтуса

Дерев’яний плінтус найкраще підходить для традиційного й декоративного дизайну декору, чудово довершує мармурову або плиткову підлогу. Ідеальний вигляд має на тлі світлої стіни. Основні переваги його в тому, що він виконаний з натуральних матеріалів, має класичний, всім давно знайомий вигляд. Виріб легко піддається обробці, його зручно фарбувати.

Однак, на відміну від плінтуса прихованого, дерев’яний плінтус має певні недоліки:

  • має виступи та не підходить до сучасних прихованих дверей, які є на піку популярності;
  • потребує фінішної обробки, а потім періодичного фарбування чи лакування;
  • його можна змонтувати всього один раз, у разі ремонту доведеться старі планки замінювати на нові.

Плюси та мінуси пластикового плінтуса

Найдоступнішим на ринку є пластиковий плінтус. Це непоганий варіант для кухні, ванної кімнати, коридора та інших кімнат. Велике розмаїття дизайну та кольорів дає змогу використовувати пластикові вироби для реалізації найвибагливіших дизайнерських рішень.

Підходить для лінолеуму, ламінату, килимових покриттів. Його можна мити водою і різними миючими засобами. До інших переваг пластикової галтелі належить:

  • відсутність спеціальної обробки та особливого догляду;
  • легкість;
  • гладка поверхня;
  • вологостійкість;
  • низка вартість;
  • наявність спеціального внутрішнього отвору, у якому можна приховати кабелі.

Проте пластиковий плінтус не можна використовувати в приміщеннях без опалення, а для його монтажу потрібні додаткові деталі: з’єднувачі, заглушки тощо.

Переваги прихованого плінтуса для користувача

Монтаж прихованого плінтуса вимагає певного професійного підходу, оскільки така робота потребує великої точності та акуратності. Тому монтаж конструкції краще довірити професіоналу або людині з досвідом. Однак такий плінтус є ідеальним варіантом, якщо плануєте встановити приховані двері або в кімнатах із високою прохідністю. На відміну від дерев’яних та пластикових аналогів, плінтус прихованого монтажу:

  • зовсім не помітний в інтер’єрі;
  • створює єдину площину зі стіною;
  • не “з’їдає” простір;
  • дає змогу ставити меблі впритул до стіни;
  • не збирає пил і бруд у щілинах;
  • має довгий термін використання.

Такий плінтус може бути з підсвічуванням, що не лише виглядає ефектно, а й дозволяє не заплутатися в повній темряві.

Якщо ви й досі вагаєтесь, який саме плінтус вибрати для вашої кімнати, ось кращі варіанти, які пропонує виробник Alu-Market.

Рекомендовані товари

Категорії: Статті

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *