097-577-63-33   050-144-94-00

Сучасні дизайнерські проєкти інтер’єрів все частіше використовують в приміщенні плінтус прихований. Він полегшує розміщення у кімнаті будь-яких меблів, не збирає пил у щілинах, приховує внутрішні комунікації, дає змогу встановити LED-підсвітку, а головне — ідеально вписується у будь-який інтер’єр. Це оптимальний варіант для стін, які потребують вирівнювання. Оскільки такий плінтус інтегрується в обшивку, простір у кімнаті зберігається.

Однак якщо хочете встановити вбудований плінтус під час ремонту, маєте знати певні нюанси щодо його монтажу. Про них читайте далі.

Основи проведення монтажу

Монтаж прихованого плінтуса — завдання непросте. Це досить кропіткий процес, який потребує підготовки, спеціальних навичок та обладнання. Складність монтажних робіт залежить насамперед від конструкції плінтуса, до якої входять алюмінієвий профіль і декоративна вставка з МДФ, дерева чи іншого матеріалу.

Встановлювати починають на етапі чорнового оздоблення, поки не проведені фінішні роботи. Після того як застелене підлогове покриття, потрібно прикріпити до стіни монтажний профіль. Залежно від типу профілю, його можна посадити на клей або на саморізи та шурупи.

Потім на черзі обшивка гіпсокартоном та штукатурка всієї стіни. Важливо, щоб поверхня стіни була на одному рівні з краєм профіля. І тільки після фарбування чи наклеювання шпалер на стіни можна встановлювати рейку плінтуса, який закріпить усю конструкцію.

Основні нюанси встановлення про які треба пам’ятати

Аби монтажні роботи виконати якісно, необхідно врахувати певні правила:

  1. Стіна і підлога повинні мати максимально рівні поверхні. В іншому випадку між плінтусом та стіною утвориться щілина, яка матиме неестетичний вигляд й збиратиме в себе пил.
  2. Монтажні роботи варто починати з довгих планок, лише після того прикручувати короткі.
  3. Фахівці радять придбати плінтус із запасом, щоб не мати проблем зі стиковкою.
  4. На етапі покупки плінтуса варто подумати, чи потрібно за плінтусом приховати комунікації. Від цього залежатиме тип профілю: з каналом для кабелю чи без.
  5. Враховуйте тип підлогового покриття і специфіку приміщення. Адже, наприклад, ламінат може з часом усідатися, якщо у кімнаті висока температура чи недостатня волога.
  6. Обов’язково перед покупкою проконсультуйтеся з фахівцем.

Чи можна провести монтаж самостійно

Перш ніж почати самостійно встановлювати плінтус із алюмінія, варто кілька разів подумати, чи готові ви взяти на себе відповідальність за отриману якість. Якщо так, тоді дамо вам кілька порад:

  • Підготуйте ретельно підлогу і стіни, зробіть їх максимально рівними.
  • Точно виміряйте нішу для алюмінієвого профіля між обшивкою стіни та підлогою.
  • Врахуйте висоту товщини підкладки та покриття підлоги.
  • Декоративну рейку плінтуса встановлюйте на фінальному етапі ремонту. Але перед цим підготуйте її до фарбування, щоб добре приховати усі стики.
  • Під час встановлення рейки користуйтеся тільки добре підточеними пильними дисками.
  • Кожен кут підбирайте індивідуально.

Чому краще звернутися до фахівців з монтажу

Конструкція вбудованого плінтуса — найскладніша з усіх плінтусів. Її монтаж потребує певних умінь та навичок. Тож таку ювелірну роботу радше довірити майстрам, які мають відповідний досвід встановлення прихованої системи алюмінієвого профілю та оздоблення декоративної вставки. Хороші фахівці не лише якісно виконують монтажні роботи, а й за вашим бажанням встановлять у кімнаті LED-підсвічування.

Категорії: Статті

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *